Energetyczna strefa relaksu i edukacji

Dnia 4 listopada na Wydziale Prawa i Administracji została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Z energią o prawie” oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Energetycznego „on/off” energetyczna strefa relaksu i edukacji dla studentów wydziału.

Podczas trwania strefy studenci mogli zasiąść wygodnie oraz porozmawiać z członkami Stowarzyszenia i koła na interesujące ich tematy związane z sektorem energetycznym.

W trakcie wydarzenia odbyły się również liczne konkursy, w których uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania związane z branżą.

Zainteresowanie strefą i atrakcjami przerosło oczekiwania organizatorów, co z pewnością przyczyni się do rozwijania takich inicjatyw na uczelniach. Już teraz organizatorzy zaplanowali kolejne atrakcje dla studentów podczas kolejnych edycji strefy relaksu i edukacji.

– Strefa relaksu i edukacji to świetne miejsce, aby mówić o energetyce osobom, które niewiele o niej wiedzą. Otrzymaliśmy dużo ciekawych pytań, na które mogliśmy udzielać wyczerpujących wypowiedzi. Takie inicjatywy idealnie wpisują się w założenia naszego Stowarzyszenia, gdyż właśnie jednym z podstawowych celów powstania organizacji było edukowanie studentów i osób niezwiązanych zawodowo z sektorem energetycznym – powiedział prezes Stowarzyszenia.

Organizacją wspierającą strefę relaksu i edukacji była toruńska firma ONDE S.A.