FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Jeśli po przeczytaniu poniższych wskazówek wciąż mieliby Państwo jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt poprzez stronę Kontakt KEP.

KEP odbywa się w dniach 18-19 kwietnia 2023 r. w Toruniu w Copernicus Hotel Toruń.

Regulamin dostępny jest tutaj

Dwudniowe wydarzenie oparto na dwóch filarach. Pierwszy z nich dotyczy rozwoju energetyki odnawialnej oraz jej roli w systemie elektroenergetycznym. Drugi z filarów porusza tematy dotyczące wpływu cen energii na przedsiębiorstwa. Więcej informacji na stronie: Program KEP

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa należy wypełnić i wysłać formularz znajdujący się na stronie internetowej Zapisy KEP, a następnie opłacić swój udział w wydarzeniu za pomocą płatności internetowych obsługiwanych przez serwis Tpay lub poczekać na przesłanie przez nas faktury i rozliczyć się w dogodny dla siebie sposób w terminie 7 dni od przesłania zgłoszenia.

Udział w kongresie można wziąć wyłącznie stacjonarnie. Nie przewidujemy udziału online.

Zapisy na Kongres Energetyki Przyszłości 2023 trwają cały czas aż do 31 marca.

Każda osoba musi zostać odrębnie zgłoszona poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej KEP https://zeop.pl/kep23/zapisy/. Jeżeli miałaby zostać wystawiona jedna faktura za udział wszystkich osób prosilibyśmy o informację na maila kep@zeop.pl/.

Uczestnictwo w KEP nie jest darmowe. Ceny wejściówek na tegoroczne wydarzenie zostały ustalone na poziomie 700 złotych, a do 15 lutego obowiązuje cena promocyjna 450 zł.

Tak, można uczestniczyć jeden dzień w Kongresie, ale cena za udział będzie taka sama jak za udział w dwóch dniach wydarzenia.

Ceny wejściówek na tegoroczne wydarzenie zostały ustalone na poziomie 700,00 złotych, a do 15 lutego obowiązuje cena promocyjna 450,00 zł.

Organizatorzy nie przewidują zniżek dla studentów i doktorantów. Cena została ustalona jednakowa dla wszystkich uczestników.

Swój udział w wydarzeniu należy opłacić za pomocą płatności internetowych obsługiwanych przez serwis Tpay, a link znajduje się na stronie zapisów: https://zeop.pl/kep23/zapisy/. Można również dokonać zapisu i poczekać na przesłanie przez nas faktury, a następnie rozliczyć się w dogodny dla siebie sposób w terminie 7 dni od przesłania zgłoszenia.

Po zaksięgowaniu płatności prześlemy informację na podany adres e-mail.

Może zdarzyć się sytuacja, kiedy płatność nie zostanie zaksięgowana poprawnie. Proponujemy, aby kontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, jeżeli nie wyślemy potwierdzenia zapisu w ciągu 5 dni od dnia dokonania płatności.

Nie trzeba drukować biletu, ponieważ uczestników Kongresu będziemy weryfikować z naszą listą.

Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie należy dokonać drogą elektroniczną na adres e‐mail: kep@zeop.pl. Jeżeli rezygnacja nastąpi do dnia 19 marca to zwrócimy pełną kwotę, a jeśli po 20 marca, ale do 4 kwietnia – zwrócimy 50% wpłaconej kwoty. Przy rezygnacji zgłoszonych od 5 kwietnia wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.

Istnieje taka możliwość jednak przed kongresem należy o tym fakcie poinformować organizatorów drogą mailową – na adres: kep@zeop.pl, najpóźniej na 4 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Liczba dostępnych miejsc dla uczestników Kongresu jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie do momentu wykorzystania puli dostępnych miejsc.

Nie można przyjść na Kongres z dzieckiem. W ramach wydarzenia nie organizujemy strefy opieki nad dzieckiem.

Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie należy dokonać drogą elektroniczną na adres e‐mail: kep@zeop.pl, jednak nie później niż na 14 dni przed datą Kongresu.

Wszelkie kwestie propozycji prelegentów prosimy zgłaszać na adres kep@zeop.pl.

Parking pod obiektem będzie dostępny za dodatkową opłatą, którą uczestnik pokrywa indywidualnie.

Organizator w ramach zgłoszenia nie gwarantuje noclegu.

W pakiecie dla uczestnika KEP-u zapewniamy każdego dnia ciągłą przerwę kawową i lunch.

W miejscu odbywania się Kongresu dostępna będzie restauracja, w której będzie można wykupywać posiłki.

Pakiet uczestnika KEP-u obejmuje dostęp do nagrań ze wszystkich paneli Kongresu, z tym że wyłączny dostęp dla uczestników KEP-u będzie jedynie przez pół roku. Po tym czasie nagrania zostaną udostępnione publicznie na YouTube.

Warto mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość, abyśmy mogli zweryfikować zgłoszenie uczestnictwa w Kongresie.

Regulamin rejestracji na Kongres znajduje się na stronie internetowej Zapisy KEP

Wszystkie informacje na bieżąco są zamieszczane są na stronie  Prelegenci KEP

Nie, miejsca na Sali kongresowej nie będą numerowane.